Ukrainian People Fashion Show-2017

When:
November 17, 2017 @ 7:00 pm – 11:00 pm
Please note: listed event time may not be accurate. Check with event website or event contact to confirm time.
Where:
Ukrainian Cultural Center
2247 W Chicago Ave, Chicago
IL 60622
Contact:
Ukrainian People MagazineEvent website
Categories:
Tags:

Ukrainian People Magazine will host a Grand Fall Fashion Event: Ukrainian Fashion Show-2017 (Chicago).
Ukrainian Fashion Show-2017 will showcase a collection of famous Ukrainian brands and designers with elements of Ukrainian national clothes. Participation in the Ukrainian Fashion Show-2017 is the bestopportunity to present your brand/ new collection to the Ukrainiancommunity of North America.

У 2015 році чиказький журнал “Ukrainian People” започаткував рубрику “Українська мода”.Протягом двох років ми знайомили українську діаспору Північної Америки з колекціями відомих брендів та новимиіменами в царині моди. Ми прагнули створити міст між талановитим дизайнерами нашої батьківщини та українською діаспорою США і Канади.
Ukrainian Fashion Show (Chicago) – це той самий міст, який є найочікуванішою подією міжнародного значенняв 2017 році, що надасть нові можливості для продуктивної та успішної співпраці для усіх її учасників.
Головна метаUkrainian Fashion Show (Chicago) – представити лідерів української моди міжнародному загалу та українській діаспорі Північної Америки; гідно відзначити досягнення дизайнерів у розвитку української моди, поширенні одягу з українською символікою та сприяти розвитку позитивного іміджу України за кордоном.
UkrainianFashion Show (Chicago) прагне підвищувати авторитет українських модельєрів за кордоном, створювати умови для творчого пошуку, фахового зростання та виходу на міжнародний економічний ринок.

https://www.facebook.com/events/1910094602588365/